Kilka Słów o Naszym Gabinecie

Jak możemy Ci pomóc?

W gabinecie ginekologicznym Jacka Urbaczki zapewniamy profilaktykę oraz wysoce specjalistyczną diagnostykę i leczenie.
Nasza opieka jest zawsze dostosowana do potrzeb pacjenta.
Od chwili, gdy przekroczysz próg gabinetu, skupiamy się tylko na
Tobie.

Przedstawiamy Ci nasz Gabinet

Gabinet znajduje się w budynku, zaprojektowanym z pełną starannością o wygodę odwiedzających nas pacjentek. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Oczekiwanie na wizytę nasi pacjenci spędzają w komfortowej i przytulnej poczekalni. Gabinety urządzone w sposób dający poczucie bezpieczeństwa i gwarantujące intymność. Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentkom profesjonalnej i kompleksowej opieki. Gabinet wyposażony jest w wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt co zapewnia naszym pacjentkom dostęp do nowoczesnych usług medycznych. Bezpośrednio przed gabinetem znajduje się parking który wraz z najbliższym otoczeniem i poczekalnią objęty jest całodobowym monitoringiem.

Dlaczego wybrać nas?

Staramy się zapewnić najwyższy poziom opieki dzięki wysokim kwalifikacjom oraz najnowocześniejszym technologiom. Zaspakajamy indywidualne potrzeby i wymagania pacjentek w ciepłym i troskliwym otoczeniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykorzystujemy profesjonalizm i wiedzę na każdym poziomie. Oferujemy pełen zakres usług położniczych i ginekologicznych. Naszym celem jest oferowanie naszym pacjentkom opieki medycznej opartej na wzajemnym zaufaniu i komunikacji.

Opinie

"Super lekarz prowadzil moja ciaze bliźniacza odbieral porod przez cc jestem na maxa zadowolona z pana Jacka mam 2 synow urodzili sie ponada 3 kg. jeden .Maja juz 11 lat . Niema lepszego lekarza jak pan Jacek Urbaczka."

Anna G.

(znanylekarz.pl)

"Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, polecam starającym się o Dzidziusia, pomógł wielu znajomym parom i są rodzicami. Prawdziwy specjalista"

Anna M.

(znanylekarz.pl)

TOP