Jak możemy Ci pomóc?

W gabinecie ginekologicznym Jacka Urbaczki zapewniamy profilaktykę oraz wysoce specjalistyczną diagnostykę i leczenie.
Nasza opieka jest zawsze dostosowana do potrzeb pacjenta.
Od chwili, gdy przekroczysz próg gabinetu, skupiamy się tylko na
Tobie.

Ultrasound scanning machine with sonogram picture on keyboard copyspace pregnancy diagnostic healthcare medical industry scanner device machine concept.

Przedstawiamy Ci nasz Gabinet

Gabinet znajduje się w budynku, zaprojektowanym z pełną starannością o wygodę odwiedzających nas pacjentek. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Oczekiwanie na wizytę nasi pacjenci spędzają w komfortowej i przytulnej poczekalni. Gabinety urządzone w sposób dający poczucie bezpieczeństwa i gwarantujące intymność. Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentkom profesjonalnej i kompleksowej opieki. Gabinet wyposażony jest w wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt co zapewnia naszym pacjentkom dostęp do nowoczesnych usług medycznych. Bezpośrednio przed gabinetem znajduje się parking który wraz z najbliższym otoczeniem i poczekalnią objęty jest całodobowym monitoringiem.

Dlaczego wybrać nas?

Staramy się zapewnić najwyższy poziom opieki dzięki wysokim kwalifikacjom oraz najnowocześniejszym technologiom. Zaspakajamy indywidualne potrzeby i wymagania pacjentek w ciepłym i troskliwym otoczeniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykorzystujemy profesjonalizm i wiedzę na każdym poziomie. Oferujemy pełen zakres usług położniczych i ginekologicznych. Naszym celem jest oferowanie naszym pacjentkom opieki medycznej opartej na wzajemnym zaufaniu i komunikacji.

Galeria

Dlaczego regularna wizyta u ginekologa jest ważna

Wizyta u ginekologa jest czymś zupełnie naturalnym dla każdej kobiety ciężarnej. Jednak wiele pozostałych kobiet często zapomina o niezbędnych badaniach kontrolnych, które nie rzadko mogą uratować im życie. Zachowanie odpowiedniej profilaktyki jest absolutnie niezbędne, nawet gdy nie odczuwa się żadnych niepokojących dolegliwości.