Zadbaj o siebie w nowoczesnym Gabinecie Ginekologicznym Jacka Urbaczki – tu poczujesz się bezpiecznie

Wszystkim kobietom zapewniamy konsultacje profilaktyczne oraz wysoce specjalistyczną diagnostykę i leczenie. Nasza opieka jest zawsze dostosowana do potrzeb pacjentki, a ginekolodzy pracują na nowoczesnym sprzęcie, który ułatwia wykonywanie badań i zabiegów. Dzięki temu pacjentki mogą liczyć na trafne i szybkie rozpoznanie oraz skuteczne leczenie.

O gabinecie

Gabinet znajduje się w budynku zaprojektowanym z pełną starannością o wygodę pacjentek. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Komfortowa i kameralna poczekalnia gwarantuje poczucie prywatności, a jej otoczenie uspokaja, znacznie obniżając poziom stresu.

Nasi specjaliści konsultacje i badania prowadzą przy zachowaniu najwyższych standardów, stwarzając tym samym przyjazną atmosferę zaufania i intymności. Gabinety wyposażone są w wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt, co zapewnia naszym pacjentkom dostęp do nowoczesnych usług medycznych zarówno w dziedzinie ginekologii, jak i medycyny estetycznej. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się monitorowany parking.

Gabinet Ginekologiczny Jacka Urbaczki, to nic innego jak nowoczesne i profesjonalne podejście do pacjentek połączone z życzliwością i empatią.

Nasza
lokalizacja

ul. Powstańców Warszawy 21
26-110 Skarżysko-Kamienna

zaledwie 25 min. od miasta Kielce
przy zjeździe z trasy Warszawa - Kraków

Godziny pracy
gabinetu i rejestracji

Poniedziałek 16.00 - 19.00
Wtorek nieczynne
Środa 16.00 - 19.00
Czwartek nieczynne
Piątek 16.00 - 19.00