O nas

Wyjątkowe miejsce

Gabinet Ginekologiczny Jacka Urbaczki jest miejscem, w którym intymność Kobiety jest przedmiotem naszej najwyższej uwagi. Intymność postrzegamy jako prawo do komfortu, dyskrecji, seksualności i dumy z własnego ciała.

 

Rozumiemy nasze Pacjentki i ich potrzeby. Jest dla nas oczywiste, że Kobieta to też jej ciało, które stanowi mapę jej życia. Często zapisane są na nim dowody walki z wahaniami wagi, trudy związane z przebytymi ciążami i porodami. W wyniku tych doświadczeń, niektóre elementy kobiecej natury przestają funkcjonować, a Ona przestaje się czuć dobrze z własną fizjologią.

Wolność i komfort

Rozumiemy, co to znaczy żyć z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, gdy zwykłe zajęcia fitness i skoki z dziećmi na trampolinie przyprawiają o szybsze bicie serca. Wiemy też, czym dla Kobiety jest rozluźnienie okolic intymnych po kolejnym naturalnym porodzie. I jak to jest, gdy w wyniku biologicznych zmian, życie seksualne przestało być tak satysfakcjonujące jak kiedyś.

W naszym gabinecie przywracamy naszym Pacjentkom poczucie wolności i komfort życia. Zabieg trwający czasem kilkanaście minut, wykonany przy użyciu najnowocześniejszej aparatury, rozwiąże problem, który przypomina o sobie w codziennym życiu. Pragniemy, aby Kobiety – bez względu na wiek – lubiły swoje ciało i cieszyły się własną seksualnością.

Z myślą o kobietach

Gabinet Ginekologiczny Jacka Urbaczki to miejsce, które powstało z myślą o Kobietach. Oferujemy szereg zabiegów i konsultacji z zakresu ginekologii, położnictwa, ginekologii plastycznej i ginekologii estetycznej.

Mamy do dyspozycji najnowszej generacji sprzęt medyczny, co w połączeniu z naszą wiedzą oraz nowoczesnymi metodami leczenia jest gwarancją najwyższej jakości i sukcesu leczenia.

Nasz Zespół

Wiedza i doświadczenie to nasze największe atuty.

8b8158d2-f8b4-41a9-8cda-e9d01a930f92
lek. JACEK URBACZKA

Specjalista ginekologii i położnictwa.

mgr BARBARA MAMLA

Specjalista pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego. Certyfikowany doradca laktacyjny